„Fucha” to nowa polska aplikacja, gdzie możesz dorobić, bądź zlecić pracę

Trudno znaleźć osobę, która nigdy nie potrzebowała pomocy profesjonalisty, rękodzielnika lub która nigdy nie miała ochoty, aby ktoś za nią usunął śnieg z podjazdu do garażu lub skosił trawnik. Dzięki aplikacji Fucha zamawianie takich „fuch” powinno być znacznie łatwiejsze.

Czym jest „Fucha”?

Fucha to agregator zleceń z Twojej okolicy. Bez względu na to, czy potrzebujesz naprawić kran, odśnieżyć trawnik, czy nawet wymienić oponę, dzięki Fucha będziesz mógł zgłosić pracę i otrzymać oferty od pobliskich niezależnych wykonawców, którzy są wolni w danym czasie.

Fucha przeznaczona jest dla osób, które preferują pracę tymczasową polegającą na wykonywaniu konkretnych zadań i nie chcą tracić czasu na zbędną biurokrację. Jak wyjaśnia twórca aplikacji Andrzej Marszałek, serwis działa na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, co jest kluczowe, gdy liczy się czas.

Jak działa aplikacja?

Aby rozpocząć pracę, należy podać swoje imię i nazwisko lub nazwę firmy, miejscowość oraz to, do czego będzie służyła aplikacja – do zamawiania czy realizacji zleceń. Aplikacja wyświetla mapę, na której zaznaczone są zlecenia w najbliższej okolicy i pozwala wybrać, do którego z nich chcemy się udać.

Wszystkim w okolicy, którzy mają zainstalowaną Fuchę w momencie, kiedy pojawi się nowe zlecenie, przyjdzie powiadomienie. Przyjmujący zlecenie przekierowywany jest na czat ze zleceniodawcą, gdzie obaj użytkownicy mogą domówić szczegóły zlecenia, negocjować cenę i umówić termin.

– Wszystko robimy w czasie rzeczywistym, więc możemy uzyskać pomoc w dosłownie kilkanaście minut. Czegoś takiego nie ma na innych portalach – mówi twórca aplikacji, Andrzej Marszałek

Moduł dziecko

W aplikacji Fucha pojawił się również moduł Dziecko, czyli funkcja, która pozwala użytkownikom tworzyć zadania dla swoich dzieci. Rodzic może dodać w aplikacji numer telefonu dziecka, kolejno będzie ono otrzymywać „fuchy” tylko dla niego. Nie ma opcji otrzymywania zadań z osobami postronnymi.

Aplikacja może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Twojej rodziny w zakresie organizacji i optymalizacji życia codziennego. Z poziomu aplikacji rodzic może wyznaczać proste zadania, takie jak sprzątanie pokoju, wynoszenie śmieci, spacer z psem i nagradzać za wykonane zadania. W aplikacji Fucha możliwe jest ustalenie np. tygodniowego planu dla dziecka, po którym środki gromadzą się w wirtualnym portfelu.

________________________________

Autor: Magdalena Chowaniec

Autor zdjęcia głównego: gpointstudio

Materiał źródłowy: spidersweb.pl, polskieradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.